Kontakt
Referencje

IMPROFEX

Od ponad 15 lat świadczymy kompleksowe usługi budowlane. Przez ten czas zyskaliśmy niezbędne doświadczenie, aby sprostać nawet najbardziej ambitnym wyzwaniom. Stale powiększamy grono zadowolonych klientów, którzy cenią sobie sumienne i rzetelne podejście do kontrahentów. Aktualnie zdobytą wiedzę praktyczną i doświadczenie wykorzystujemy w branży sprzętowo – narzędziowej.

Kilka lat temu, ze względu na problemy przy obsłudze logistycznej prowadzonych inwestycji, uruchomiliśmy SKLEP, SERWIS oraz WYPOŻYCZALNIE: elektronarzędzi, sprzętu budowlanego i ogrodowego.

Od tamtego czasu prężnie się rozwijamy. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie sklepu internetowego, aby jeszcze bardziej ułatwić kontakt z naszymi Klientami i powiększyć oraz uatrakcyjnić ofertę asortymentu.

Mamy bardzo ambitne plany, w nowym roku planujemy wdrożyć program lojalnościowy dla Klientów korzystających z usług Sklepu, Serwisu i Wypożyczalni, który umożliwi wymieniać punkty na atrakcyjne zakupy w naszych sklepach lub korzystać bezpłatnie z naszych usług.