Kontakt
Referencje

SKLEP
z elektronarzędziami,
sprzętem budowlanym i ogrodowym

SKLEP – DOBIERZEMY NARZĘDZIE SPECJALNIE DO TWOICH POTRZEB.

Naszą specjalnością jest pomoc i obsługa otrzymanych dotacji z Urzędów Pracy i Unii Europejskiej oraz kompleksowe zaopatrzenie firm budowlanych. Również odbiorca indywidualny może liczyć na fachową pomoc naszych Doradców Technicznych W oparciu o naszą wiedzę praktyczną i teoretyczną staramy się kompetentnie dobierać narzędzia do indywidualnych potrzeb klienta.

Mamy do zaoferowania produkty wszystkich wiodących producentów elektronarzędzi i sprzętu budowlanego takich jak: Metabo, Bosch, Celma, Makita, Rubi, Project, Cedima i wiele innych. Oferujemy także szeroki asortyment osprzętu do narzędzi – zarówno z wysokiej półki jakościowej, jak i tańszej wersji alternatywnej.
Od pewnego czasu do asortymentu wprowadziliśmy odzież ochronna i robocza oraz innego rodzaju artykuły BHP. Uzupełnieniem oferty są obuwie robocze, kombinezony ochronne, sprzęt przeciwpożarowy, akcesoria do ochrony dróg oddechowych, a także oczu i twarzy.

Posiadamy: wkrętarki sieciowe, wkrętarki akumulatorowe, wiertarki, mieszadła, młotki sds, całą gamę młotów kłujących oraz wyburzeniowych, bruzdownice, szlifierki kątowe, oscylacyjne, strugi, frezarki, piły ręczne, piły szablaste, piły – ukośnice, piły stołowe, odkurzacze, zestawy hydrauliczne, betoniarki, zagęszczarki, zacieraczki, agregaty prądotwórcze, wibratory wgłębne, piły do betonu/asfaltu, gilotyny do kostki, nagrzewnice, łaty do betonu, urządzenia pomiarowe, gwintownice ręczne i elektryczne, maszyny do ceramiki, satyniarki i wiele innych

Zapraszamy do zakupów.

  • Sklep Improfex
  • Sklep Improfex
  • Sklep Improfex
  • Sklep Improfex
  • Sklep Improfex

Sprawdź ofertę


Telefon: 42 683 05 05 lub 501 163 909

E-mail: sklep@improfex.pl

GODZINY OTWARCIA:

od poniedziałku do piątku: 7 - 17

sobota: 7 - 14